Wypoczynek w Agrozaciszu

Ogród pełen atrakcji dla małych i dużych

Dom , ogród, parking

Agrozacisze to domek położony w dużym ogrodzie w, którym jest wiele atrakcji dla najmłodszych i starszych. Dla zmotoryzowanych bezpłatny parking. Dwa oddzielne wejścia do budynku. Na zewnątrz stolik kawowy. Na zewnątrz wyznaczonie miejsce do palenia.


Bacówka Gazdy

Kącik między śliwą, brzozą i świerkami, na górze ogrodu. Jest tutaj drewniana Bacówka Gazdy. W bacówce jest miejsce do siedzenia i stoliki. Zapewnia miejsce schronienia przed słońcem i deszczem. Przed bacówką znajduje się miejsce na ognisko, z ławeczkami i stolikiem. Do dyspozycji gości kije do pieczenia kiełbasy. Obok metalowy grill. To w tym miejscu goście biesiadują do późnych godzin nocnych wsłuchując się w letni nocny śpiew świerszczy i wpatrując się w gwieździste niebo.


Domek pod brzozą

Drewniany domek, pod brzozą, tuż obok Bacówki Gazdy. Rodzice mogą jednocześnie grillować i mieć "na oku" swoje pociechy. Zjeżdżalnia, do której prowadzą drewniane schodki. Góra ogrodzona jest barierką. Obok huśtawka dla dzieci poniżej trzeciego roku życia i druga dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Poniżej niewielka piaskownica.


Kącik pod czereśnią

Kącik w środkowej części ogrodu. T miejsce z dwoma wiszącymi huśtawkami dla dorosłych i jedną dla dzieci do 3 roku życia. Obok drewniana ławeczka. Latem można w tym miejscu skorzystać z kąpieli słonecznych.


Sport

W bardzo dużym ogrodzie jest miejsce do grania w siatkówkę, paletki lub piłkę nożną. Na dużej przestrzeni dzieci mają miejsce do biegania i innych zabaw. Dla aktywnych, duża trampolina. Dla najmniejszych niewielkie brodziki do ochłodzenia w upalne dni. Zimą w ogrodzie powstają, śniegowe rzeźby i bałwany lub iglo, rodzice ciągną sanie z dziećmi a starsi organizują bitwy na śnieżki.


Kącik pod świerkami

Kącik w dolnej części ogrodu. To drugie miejsce gdzie można palić ognisko. Dostępne są tutaj krzesła lub ławeczki ze stolikiem. Obok huśtawka rodzinna i mała huśtawka dla nieco starszych dzieci. Miejsce jest osłonięte świerkami. W tym miejscu można się schronić przed słońcem, wsłuchując się w wyciszający szum potoku.


Ogród, przestrzeń, zabawa w Agrozaciszu