Atrakcje w okolicy


Babia Góra

Babiogórski Park Narodowy. W trakcie wędrówki licznymi szlakami, spotykamy się z bogatą fauną i florą Babiogórskiego Parku Narodowego.

Zobacz więcejOrawski Park Etnograficzny

Skansen Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej. W skansenie znajdują się domy, wiejskie warsztaty rzemieślnicze, szkoła, dwie karczmy, dzwonnica oraz dwór.

Zobacz więcej

Okolica

Okolica. Zubrzyca leży na trasie Głównego Szlaku Beskidzkiego- czerwony szlak długości 500km. Godne polecenia są też inne szlaki turystyczne przebiegające przez malownicze tereny Orawy.

Zobacz więcejWypasiona Dolina

W Zubrzycy Górnej znajduje się miejsce do aktywnego wypoczynku. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą skorzystać z bezpiecznych atrakcji. To między innymi park linowy o różnym stopniu trudności, kąpielisko, podgrzewane beczki, paintball i wiele innych atrakcji.

Zobacz więcej

Imprezy kulturalne

Imprezy regionalne i kulturalne. Zapraszamy również na liczne imprezy regionalne takie jak Orawskie Lato, Święto Borówki, Gminne dożynki, Świętojańskie Zwyki i inne, na których mają Państwo okazję zapoznać się z tradycją, kulturą i gwarą regionu.

Zobacz więcej 


Zima

Zima/ wyciągi. W odległości 10 km znajdują się wyciągi narciarskie. Wyciąg w Orawce świetnie nadaje się dla początkujących narciarzy.

Zobacz więcej